2000’li yılları başlarında, babamızın öncülüğünde Çanakkale ilinin Gelibolu ilçesinde ufak çaplı olarak doğal meyve, sebze ve kümes hayvancılığı faaliyetlerine başladık.

3 yıl gibi bir süre sonunda kümes hayvancılığını bırakıp sadece doğal sebze, meyve üretimine odaklandık ve kendimizi bu yönde geliştirdik.

İlerleyen yıllarda hem kendimizi, hemde çevremizdeki kişileri bilinçlendirerek sürdürdüğümüz çalışmalarımızda önceliğimiz her zaman temiz ve sağlıklı ürünleri üretmek, ürettirmek ve üretmeyi teşvik etmek olmuştur.

Zaman geçtikçe ve siz değerli müşterilerimizin sayısı arttıkça, artık bizler gibi temiz üretim yapan çiftçilerimiz ve diğer emektarlar köylülerimizin ürettiği o eşsiz ürünleri bulup yine en taze ve en hızlı şekilde sizlere ulaştırarak çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Gelibolu’da başladığımız ve hala bir takım çalışmalarımıza orada devam ettirdiğimiz için ” Gelibolu Çiftliği ” ismini verdiğimiz şirketimiz; aile bireylerinden birinin yaptığı evlilik ve diğer aile bireylerinin de çiftçilikle uğraşması sebebi ile İzmir ilinin Urla ilçesinde de bu birlikteliğin katmış olduğu güç ile faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

Ege’den uzak kalan ve ege ürünlerine özlem duyan yada ege mutfağını ve ürünlerini merak eden tüm insanlarımıza, her zaman en kaliteli ve en taze ürünleri, en hızlı şekilde göndererek onların özlemlerini, hasretlerini ve meraklarını bir nebzede olsa karşılamak niyeti ve gayreti içerisinde çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Sepet
  • Sepette ürün yok.
×